גם אם הבגד לא בהכרח עושה את האדם- הוא משקף את אישיותו, את טעמו. הוא מחצין ובתוך כך חושף משהו מפנימיותו.  הבחנה זו תקפה ביתר שאת כאשר היא חלה על שמלות כלה.

על פי רוב כלות מייחסות חשיבות רבה, עליונה, לשמלה שאותה הן אמורות ללבוש בכלולותיהן, לכן טבעי שהן ירצו להזמין את השמלה המיוחדת אצל בעלי ובעלות מקצוע בתחום עיצוב שמלות כלה.

סלון הבוטיק דמיטריוס דליה באשקלון מציג קולקציה עשירה של מגוון שמלות בתפירה אישית, מותאמת למידותיה של הכלה. עיצוב מסוגנן ומוקפד הוא פרי עבודה וניסיון, אהבת המקצוע ורצון למצות את מלוא הפוטנציאל מכל פיסת בד.

עיצוב שמלות כלה כיצירה אמנותית

עיצוב שמלות כלה הוא יצירה מכל בחינה. אף שמבחינה עיצובית שמלה מושלמת עשויה להיראות כיצירה אמנותית, מדובר, בעצם, במוצר שימושי, שהרי לשמלת כלה יש תכלית וייעוד. היא לא אמורה להישקף מבעד לחלון ראווה, כדי למשוך ולגרות כלות כדי להיכנס ולבחור בה.

תחת קורת גג אחת, במתחם בעל שלוש קומות, ממתין לכן צוות מסור ומחויב לשביעות רצונכן המלאה. בעיצוב שמלות כלה מושקעים כל משאבי הידע, הניסיון, היצירתיות והיכולת לתפור לכל כלה את השמלה שתהלום את מידותיה, השמלה שהיא תיראה בה במיטבה, השמלה שהיא כשלעצמה עשויה לשפר את מצב הרוח של הכלה (אשר בשל הלחץ, המתח, הרגישות היתרה והחששות הטבעיים לקראת החתונה בכלל והחופה בפרט עלול להתעכר מעט…).

אלפי כלות שזכו ליהנות ממלאכת עיצוב שמלות כלה שמתבצעת בסלון הבוטיק שלנו הן השגרירות הנאמנות ביותר שלנו ועשויות להעיד על הכדאיות והתועלת שבבחירה בנו לתפור ולעצב שמלת כלה.

על מנת לזכות בשמלת כלולות יחידה ומיוחדת בחזותה המסוגננת מומלץ ליצור קשר מבעוד מועד.