לא כל כלה מחפשת את שמלת הכלה המפוארת והמהודרת ביותר. יש מי שמחפשות דווקא שמלות כלה צנועות ופשוטות. לאלה ולאלה מוצע מבחר עשיר של שמלות כלה לדתיות ולחילוניות, שמלות כלה מידות גדולות, נפוחות, קלאסיות, וינטאג' ועוד.

סלון בוטיק לשמלות כלה מציע לכן ערך מוסף. הוא מזמן לכן חוויה. כאן, בסלון דימיטריוס דליה באשקלון, תוכלו להתכונן לקראת הערב המרגש, לבצע מדידות ותיקונים אחרונים, ליהנות מתסרוקת ולהירגע.

שמלות כלה בתפירה אישית יאפשרו לכל אחת מכן ליהנות משמלה התפורה בדיוק על פי מידותיה; שמלה שעל פי רצונה תסתיר מקומות בגופה שהיא לא רוצה שייחשפו. שמלות כלה צנועות הן השמלות המבוקשות והמועדפות על כלות שרוצות להיראות צנועות וסולידיות גם כשהן לבושות בשמלת כלולותיהן.

שמלות כלה צנועות כחלונות ראווה סולידיים

כלות רבות לא רוצות להיראות מגונדרות במידה מופרזת (לטעמן). גם שמלות כלה פשוטות וצנועות עשויות להיות מרשימות ויפות מבלי למקד בכלה מבטים רק בשל שמלתה. לשם כך עומד לרשות הכלות צוות מקצועי מאומן ומיומן בתפירת שמלות בטעם אישי ובמידות אישיות, לרבות שמלות כלה לדתיות, אשר באופן טבעי וצפוי מעדיפות שמלות כלה צנועות.

בחירת שמלת כלה לא אמורה להיות משהו שיש לסיים אותו במהירות אלא חוויה של בחירה. לכן רצוי לפנות מבעוד מועד אל סלון הבוטיק דימיטריוס דליה, לקבוע פגישת היכרות וייעוץ, לקבל את כל המידע הרלוונטי, לרבות טווח מחירים, ובעיקר להתרשם באופן בלתי אמצעי ממגוון השמלות.

טיפ: כשאתן בוחרות שמלת כלה, תשקללו בין כל שיקוליה הבחירה גם ואולי בעיקר את שיקול הנוחות. בחרו שמלה שיהיה לכן נוח ללבוש אותה במשך שעות רבות, להסתובב אתה בין האורחים שיבואו לכבד אתכן במסיבת נישואיכן. מזל טוב